Kraków-Szkoła Jogi – Magdalena i Maciek Bętkowscy 30.01.2022r

Relaks ciała i umysłu przy dźwiękach kamertonów

Relaks i dźwięk czy nie brzmi to wspaniale.
30.01.2020
godz: 18:30-21:00
Szkoła Jogi ul.Słomiana 17 Kraków
Ogrody Oliwii- Joga Relaksacyjna
Terapie Kamertonami -Ewa Stroińska
Zapraszam na wyjątkowy relaks 2,5 godzinną sesje jogi restorative – czyli głębokiej regeneracji i relaksacji przy dźwiękach kamertonów. Sesja będzie poświęcona nauce głębokiego relaksu oraz skutecznej regeneracji ciała i umysłu wg metody Judith H.Lasater z oprawą muzyczna cudownie brzmiących kamertonów w wykonaniu Ewy Stroińskiej.CO BĘDZIEMY ROBIĆ
Leżeć, odpoczywać i dostrajać się do siebie samego, słuchać siebie i kamertonów.
Na sesje zaplanowane są 4 bardzo wygodne pozycje jogi relaksacyjno-regeneracyjnej.
Czas trwania w poszczególnych pozycjach to ok 15 -20 min. Każda pozycja jest bardzo wygodna, ciało układamy komfortowo tak, aby plecy mogły się całkowicie rozluźnić i odprężyć, głowa wyciszyć a myśli wyhamować.
Będziemy się regulować za pomocą kamertonów, strojonych do skali Pitagorejskiej 432 HZ oraz skali magicznych wibracji Solfeggio. Spektrum działania kamertonów jest bardzo szerokie.
Dźwięk ma doskonałe działanie oczyszczające i mobilizuje siły obronne organizmu, co pozwala stwierdzić, że jest to także perspektywiczny środek stosowany w profilaktyce, pozwalający cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i radość.DLA KOGO
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich spragnionych relaksu, odpoczynku, wyciszenia, pobycia tylko ze sobą, także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w jodze. Zapraszam szczególnie tych, którzy są zmęczeni, zestresowani, wyczerpani oraz tych, którzy przez 2,5 godziny chcą robić nic, i posłuchać cudnie brzmiących kamertonów.

Przyjdź, zrelaksuj się.

Info: Oliwia 530 024 323
oliwia@ogrodyoliwii.pl
Cena: 150 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *